דף הבית >דף הבית>חדשים>הקוסם האחרון>
לפני שיהיה מאוחר מדי לעצור את הקוסם!
בניו יורק של ימינו הכישוף כמעט נכחד. המעטים שסגולת הכישוף נשמרה אצלם – הכְּשופים - חיים במסתרים ומסווים את מהותם האמתית. כְּשופים שנכנסים למנהטן נותרים לכודים בה בגלל הסף, מחסום של אנרגיה אפלה שמאלץ אותם להישאר באי. חציית הסף תעלה להם באובדן הסגולה המיוחדת להם ולפעמים בחייהם.

אסטה הכְּשופה היא גנבת מחוננת. היא אומנה לגנוב חפצים מכושפים מהמסדר המרושע שיצר את הסף. היא גם ניחנה בסגולה לשנות את הזמן לצרכיה ולכן יכולה לגנוב מהעבר ולאסוף את החפצים הללו עוד לפני שהמסדר מגלה את נוכחותה. הכשרתה נועדה בעצם להכין אותה למבצע סופי ומכריע אחד: לחזור ל־ 1902 , לגנוב ספר עתיק שמכיל את סודות המסדר – והסף – ולחזור אתו אל ימינו, לפני שהקוסם הכריזמטי הארט דאריגן יצליח להשמידו ויגזור בכך את עתידם.

אבל ניו יורק של אותה תקופה היא עולם מסוכן. כנופיות אכזריות ואגודות סתרים שולטות בו. בעולם הזה, הרוחש כשפים, מראה העיניים מתעתע, וכמוהו הקוסם עצמו שמרתיע את אסטה אבל גם מושך אותה. כדי להבטיח את עתיד הכְּשוּפים, ייתכן שאסטה תיאלץ לבגוד בכל ידידיה מהעבר.

שילוב מנצח של תככים וכישופים שישאיר אתכם במתח עד הרגע האחרון.


ליסה מקסוול גדלה באֶקרון, אוהיו, ויש לה תואר דוקטור לאנגלית. היא עבדה כמורה, חוקרת אקדמית, מוכרת ספרים, עורכת וסופרת. כשאינה כותבת ספרים היא מלמדת באוניברסיטה מקומית.
היא מתגוררת כיום ליד העיר וושינגטון עם בעלה ושני בניה.
אפשר לעקוב אחריה בטוויטר LisaMaxwellYA@ ולהתעדכן על ספריה הבאים באתר Lisa-Maxwell.com

"למרבה המזל, אסטה ידעה לפצח מנעולים מאתגרים מזה כבר בגיל שמונה.
אצבעותיה התכווצו ונמתחו בציפייה. כל הערב הרגישה שהיא לא היא עצמה – השמלה המעומלנת שלבשה, הכורח להשפיל עיניים לרצפה כשפנו אליה – היא נאלצה למלא תפקיד שלא התאים לה. אבל כשעמדה מול הכספת הרגישה שהיא סוף כל סוף חוזרת לעצמה.
היא הצמידה את אוזנה לדלת והתחילה לסובב את החוגה. קליק אחד...
שניים... צליל מתכת מתחככת במתכת עלה מהצילינדרים הפנימיים בשעה שהאזינה וחיפשה את פעימות לבו של המנעול.
השניות חלפו זו אחר זו בוודאות גורלית, אבל ככל שהתקדמה במלאכתה כך חשה רגועה יותר. היה לה קל יותר לפענח מנעולים מאשר בני אדם. מנעולים לא השתנו בגלל גחמה או מזג אוויר, ועוד לא נוצר המנעול שיכול להסתיר מפניה את סודותיו. בתוך דקות ספורות היו לה שלושה מתוך ארבעת המספרים. היא סובבה שוב את החוגה בדרכה אל המספר הרביעי..."
שם ספרהקוסם האחרון
שם הספר בלועזיתThe Last Magician
מחבר/תריטה מקסוול
שם המחבר/ת בלועזית Lisa Maxwell
הוצאההקיבוץ המאוחד
עורך/תנעמי בן-גור
מתרגם/יםעדי שור
שפת מקוראנגלית
עיצוב עטיפהסטודיו גם וגם
מספר עמודים592
דאנאקוד31-6582
מועד הוצאה לאוריולי 2019
 
בניית אתריםבניית אתרים 

הקיבוץ המאוחד-ספרית פועלים,, הוצאה לאור