ספרית פועלים | הקיבוץ המאוחד | הוצאה לאור
  חפש

   
  בדידותה של הגיבורה סינגולרית לחלוטין
  בספרה השני מתארת אורית וולפיילר בחוכמה ובאומץ את התמודדותה של בת יחידה באמצע החיים, ששבה לגור עם הוריה המזדקנים. שפתה של הסופרת יוצרת עולם הרמטי המאפשר להרגיש את המחנק שבשהות המשותפת.
  נטע הלפרין על את המוות אני רוצה לראות בעיניים | אורית וולפיילר
   
   נובלה רגישה ומדוייקת שמצטיינת בשפה ובגיבורים ייחודיים
  חבצלת פרבר, ב"מקור ראשון" , על חלק כמו מים | טלי שמיר ורצברגר
   

  זרם חילופין של חום-קור
  "קראתי את ספרו החדש של דויד גרוסמן בקדחתנות, בדריכות, גם בוויכוח. אש בוערת בספר הזה... ...הספר מרתק ומפעים". נסים קלדרון ממליץ על אִתי החיים משחֵק הרבה

   
  מלהטטת במילים
   
     ספר מבריק על הנאצים שמטשטש את הגבול בין היסטוריה לבדיון
  הברקה ספרותית ובגדר קריאת חובה."
  על הספר 'סדר היום' מאת אריק ויאר
   
  סוד המגילות האבודות
  ראיון עם יורם סבו, שהקדיש את חייו לחקר הפרשה
  עם צאת ספרו
  סוחר המגילות  
   
   
   
   סיפורים קצרים בשלים ומלאים
   
  הזאבה האחרונה שמעל צריחיה מרחף ענן השפות
  "...במבחר הנוכחי.. היא מתגלה מחדש כמשוררת האשה־ילדה־אֵם של דורה"
  לילך לחמן עם צאת 'בלוז לתינוקות נולדים' מבחר משירי נורית זרחי בסדרת מבחר | זוטא 
   
   מן העיתונות>>>

   המלצות קודמות >>>
   
  להמלצות נוספות >>


  דף הבית>הנמכרים ביותר>
  אני אשיר לך | שושיק שני ואריק לביא
  אני אשיר לך  / שושיק שני ואריק לביא

  "אני אוהב לבוא למקומות נידחים. חורף, ואנשים במעילים יוצאים מהבית ומתכווצים יחד באולם -  ואני  עושה להם מסיבה", כך אמר הזמר אריק לביא באחד הראיונות שנתן לעיתונות. "בהתחלת הערב האנשים זרים לך,  בסוף הערב אתם משפחה". כשנשאל לסוד הישרדותו על הבמה, אמר: "הגעתי לכאן משום מקום והייתי אף אחד. בגיל שש אמי אמרה: 'קחו את זה ממני'. אז הייתי יתום, אכלתי  חרא וצמחתי לבד".        

      והוא אכן הצמיח את עצמו והיה לזמר ושחקן מן המעלה הראשונה, ובכל תהפוכות החיים המשיך לשיר ולהקליט. כך נוצרו שירים כמו, 'הסלע האדום', 'שיר הקטר'  'ההד', ועוד עשרות שירים שכתבו בעבורו מיטב היוצרים בארץ  ושירים שחיבר הוא  עצמו והפכו  לקלאסיקה של הזמר הישראלי.    

     "אני אשיר לך שיר על דברים שלא סיפרתי לך..." שר אריק לביא לשושיק  שני, אשתו ואֵם בנותיו, אותה פגש לראשונה ב-1955 על מדרגות בית הספר למשחק של התיאטרון הקאמרי, והיא אז נערה בת שבע-עשרה.  מאז - יותר  מחמישים  שנה - נשזר סיפור אהבתם.  "היינו שונים מאוד זה מזו,  והיכולת שלנו לקבל אחד את השני - היא  ששמרה על האהבה הגדולה  שלנו", אמרה פעם שושיק שני, ואילו אריק מצדו הוסיף: "שושיק היא האשה היחידה שהייתי יכול לחיות אִתה. היא היחידה שאני יכול לריב אִתה, לאהוב אותה, לשנוא אותה, לצחוק אִתה". 

   
  אריק לביא ושושיק שני
  , מן הבולטים והבכירים שבשחקני ישראל, הופיעו על במת התיאטרון ומסך הקולנוע בעשרות תפקידים, ממיטב הקלאסיקה העולמית והישראלית, אך מה שאהבו יותר מכל היה  לשחק יחד כזוג על הבמה, בעיקר בהצגות שכתב להם במיוחד המחזאי אפרים קישון, 'הוא והיא'  ו'הו, הו יוליה' - בהן  יצרו ועיצבו ז'אנר תיאטרלי חדש, והיו הזוג המקורי והמפתיע של הבמה בשנות נעוריו והתבגרותו של התיאטרון הישראלי.  

      סיפורו המיוחד של צמד השחקנים, שושיק שני ואריק לביא, פורש  את קורות חייהם על הבמה  והמסך, וגם פותח צוהר נרחב אל עולמם האישי, מאמצע שנות החמישים ועד  שנות האלפיים,  כשהוא כתוב ומסופר על ידם, בלשון בטוחה וקולחת, ומשולבים בו פרקים שכתב אריק טרם מותו והשלימה שושיק בשנים האחרונות. זהו סיפור אנושי מרתק ומרגש, אשר נשקפת ממנו אהבתם של השניים לתיאטרון, לארץ,  ומעל לכל - אהבתם האינסופית זה לזו.     

   
  לספר מצורף תקליטור של שירי אריק לביא.

    בחזרה אל אריק לביא || הוא שר לה שיר
  שושיק שני,  מספרת לבתה, העיתונאית יעל לביא, על האהבה שפרחה בין הייקית ליתום, על ימי כסית המופלאים, על התקופה שעזב אותה למען אחרת וגם על החיים בלעדיו

  שם ספר:  אני אשיר לך
  שם הספר בלועזית:  I Shall Sing You
  מחבר/ת:  שושיק שני ואריק לביא
  הוצאה:  הקיבוץ המאוחד
  עורך/ת:  דן שביט
  מספר עמודים:  167
  מקור / תרגום:  מקור
  דאנאקוד:  31-5547
  מועד הוצאה לאור:  2012 / תשע"ב

  מחיר :  98.00 
  מחיר באתר:  68.60 

  בניית אתריםבניית אתרים 

  הקיבוץ המאוחד-ספרית פועלים,, הוצאה לאור